Közbeszerző (m/w/d) Kempten 18.00 €/h-tól

Összehozzuk, ami összetartozik

A tempster mögött egy tapasztalt és motivált munkatársakból álló csapat, valamint egy kiterjedt vállalati és pályázói hálózat áll. Rugalmas személyzeti megoldások az iparra, kereskedelemre és közigazgatásra összpontosítva - ezért adunk ki magunkból a legtöbbet minden nap.

Egy kempteni székhelyű, jól ismert vállalat számára keresünk azonnali hatállyal beszerzőt (m/w/d).

Az Ön feladatai

  • Megrendelés feldolgozása
  • Beszállítóink kapcsolattartója
  • A beszerzési piac és a lehetséges beszerzési források elemzése
  • Felelősség a szállítási feltételekért
  • Beszállítók kiválasztása, értékelése és fejlesztése
  • Az ártárgyalások független lefolytatása, beleértve a szerződéskötést is.
  • Stratégiai és operatív beszerzésért való felelősség a különböző termékcsoportokban

A mi elvárásaink

  • Végzett kereskedelmi képzés, 3-5 év szakmai tapasztalat a beszerzés területén
  • Tárgyalási készség, asszertivitás és kommunikációs készség.
  • Strukturált és önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS-Office és Outlook magabiztos kezelése

Amit kínálunk

  • Jövőbiztos állás egy folyamatosan növekvő vállalatnál
  • A munka és a magánélet kiegyensúlyozott egyensúlya rugalmas  munkaidő-beosztással.
  • kollektívan megállapított fizetés, beleértve a külön juttatásokat és a szabadságpénzt is
  • Céges étkezde, vállalati juttatások,  vállalati sport, vállalati orvos, közvetlen vasúti összeköttetés.